Jdi na obsah Jdi na menu

Dárek od Nikolky ke 40. narozeninám

Všechno to začalo daleko pře tímto dnem. Plánování a zastírání. Pro mě to znamenalo nachystat se k šéfovi na celodenní pracovní schůzku. Ráno po příjezdu do práce stál nějaký debil na mém místě a to ještě s takto vrazným Porsche. No co , nemá tam co dělat, místo je vyhraženo a označeno, tak jsem ho zablokoval a šel se připravit. Na poslední chvíli jsem se ještě zdržel stahováním materiál na jednání, čímž jsem zkomplikoval plán všem aktérům. Na schůzce jsem se ještě já blbec svěřil šéfovi, že nějaký vůl si to postaví kam chce, machírek s Porsche. No jako že začneme jednání a v tu chvíli volal Monty, nejprve mě, já to logicky nebral, byl jsem u nadřízeného. Volal pak přímo Markovi (můj skvělý šéf) vědom si, že zřejmě něco uslyším, že snad nějaký docent od ředitele to tam postavil a že to bude asi průšvih. Tak mě Marek sbalil a šli jsme řešit. Čekají prej u mě v kanceláři. Nasraně jsem vstupoval do své kanceláře se slovy " můžu do SVÉ kanceláře?" Tam však nebyl nikdo cizí, jen Monty a k mému překvapení Nikolka. To mě nejprve nadzvedlo, co je to zase za blbý nápad Montyho mě odvolat z jednání s náměstkem. Nikolka vytáhla klíče s přívěskem Porsche a v tu chvíli mě pomalu, ale velmi pomalu začalo docházet, že je tady něco špatně smiley.

 Oznámili mě, že mám dovolenou a jako dárek mě Nikolka pořídila na jeden den Porsche Cayman S (později jsem si doplnil, že je to 3,4 obsah). Otočil jsem se ještě na Marka, jestli o tom taky ví, ten se náramě bavil. Došlo mě, že spiknutí je širšího rozsahu. Zpětně si uvědomuji, jak se asi musel držet a současně bavit, když jsem se zcela nezjištně chtěl pustit do práce, kterou po mě chtěl. Další účastník byl Kuba, který asi před týdnem chtěl půjčit piknikový koš, že má jet na rande, tak jsem mu bezelstně zapůjčil ten co má táta ke svému MG.

Výlet jsme tedy započali, Nikolka dokonce poctivě připravila trasu podle motorkářských webů, abych se projel po kvalitních silnicích, no jednosuše perfektně připravená akce. Počasí nebylo ten den nic moc, ale pršet přestalo a v autě je teplo. Takže výlet přes Telč, Nové Město a Nedvědice byl skvělý. Společně jsme si to krásně užili. Taky zjistili, že takový vůz by jsme klidně mohli mít. Tak snad někdy časem a bude stačit i Cayman 2,7 smiley i když 911 je 911. Ono je to ale jedno, Porsche není Ferrari a rozhodně jsem se přesvědčil, že můj sen je ten správný.

Všem z celého srdce díky za super překvapení a Nikolce za všechno.

 
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář